Front Runner Outfitters Expander Chair
You are here:

Our favorite overlanding gear

things you should have on your next trip

Nasze ulubione gadżety w podróży

Są takie gadżety, których w podróży nie może zabraknąć.

W tym wpisie znajdziecie nasze ulubione przedmioty, które sprawiły, że nasze wyprawy samochodem stały się dużo bardziej przyjemniejsze i komfortowe.

krzesło Front Runner 'Expander'

Krzesło “Expander” firmy Front Runner Outfitters, które można rozłożyć w trzech prostych krokach, to inwestycja której na pewno nie pożałujesz. Jest wygodne i bardzo łatwe do transportowania – składa się do wielkości etui do laptopa. Ponadto jest wykonane z wytrzymałych materiałów i co najważniejsze, bardzo wygodne.

Front Runner Expander Chair

ZESTAW SZTUĆCÓW
FRONT RUNNER

Wysokiej jakości 24 częściowy komplet sztucców ze stali nierdzewnej. Zestaw posiada między innymi potrójnie nitowane uchwyty noży oraz podwójnie nitowane uchwyty widelca. Ponadto ostrza noży sa kute z wytrzymałej stali nierdzewnej oraz posiadają czarne plastikowe uchwyty.

Zestaw Sztuccow w Podróży

ŚpiwÓr
Naturehike U250

Śpiwory Naturehike U250 są trzysezonowe oraz wyróżniają się swoją niską wagą, zaledwie 1500 g. Można je używać od wiosny do jesieni, w tym, ze komfortowa temperatura sięga 6 stopni Celsjusza. Ich zewnętrzna strona stworzona jest z syntetycznego materiału poliestrowego z wykończeniem wodoodpornym. Za to wypełnienie z pustych włókien bawełnianych 250 g/m2. Konstrukcja jest prostokątna z ocieplanym kapturem ze ściągaczem, a dwukierunkowy suwak z boku umożliwia połączenie z drugim śpiworem. To co najbardziej nam sie spodobało w tym modelu to możliwość całkowitego rozpięcia – forma kołdry.

Spiwor Namiot Dachowy

Zestaw Naczyń
Fire-Maple Feast

Zestaw Fire-Maple Feast jest dedykowany dla 4-5 osób. Jest lekki i kompaktowy, a naczynia składają się „jedno w drugie”. Zestaw zawiera: garnki, przykrywki oraz patelnie z anodowanego aluminium. Rączki są składane i posiadają automatyczną blokadą zapobiegającą składaniu się. Ponadto rączki wykonano z materiału, który nie przewodzi łatwo ciepła.

off-the-road_front-runner-2

Najnowsze wpisy

Chcesz z nami współpracować?  Możesz się z skontaktować poprzez adres mailowy kontakt@offtheroad.pl