POLSKI
YOUTUBE
OFF ROAD

W wolnych chwilach często relaksujemy się oglądając Youtube. Ze względu na nasze zamiłowanie do podróży i offroadu postanowiliśmy podzielić się z Wami naszymi ulubionymi kanałami. Prezentujemy zatem najciekawsze polskie kanały YouTube w tematyce off-road.

TERENWIZJA

Terenwizja to najpopularniejszy w Polsce kanał YouTube w tematyce off-roadowej. Chłopaki nagrywają filmy edukacyjne, testy samochodów w terenie oraz relacje z wydarzeń off-roadowych.  Kanał stale rośnie i zdobywa kolejnych sympatyków off-roadu, a jakość filmów nieustannie się polepsza. Terenwizja pokazała nam, że jazda w terenie to hobby bez ograniczeń – nie tylko dla mężczyzn, ale również kobiet, jak i całych rodzin. Szanujemy i dajemy kciuka w górę!

ALLTE44AIN

Allte44ain, w skrócie „wind, water, earth, gasoline”, czyli relacje wideo z eventów terenowych na terenie całej Polski, wywiady z największymi gwiazdami motorsportu oraz prezentacje wyjątkowych samochodów terenowych. Między innymi takich jak Land Cruiser FJ45, Mitsubishi Pajero Evolution czy Pajero Evolution.

CRAZY JEEP LOVERS

Crazy Jeep Lovers to kanał Karoliny oraz Roberta, czyli zwariowanego małżeństwa, które jest miłośnikami Jeepów. Wszystkie filmy są nagrane w bardzo wysokiej jakości i niewątpliwie inspirują do jazdy w terenie, a może nawet do kupna Wranglera. 

FOTOFEIL OFFROAD

Fotofeil Offroad to kanał Ewy i Łukasza – małżeństwa fotografów, które od 2 lat skupiło się na dokumentowaniu własnych wypadów oraz imprez off-road na terenie całej Polski. W przeciągu ostatnich miesięcy kanał stał się jednym z najlepiej zapowiadających kanałów w Polsce. 

ŚLADEM WIERZB

Śladem Wierzb to kanał YouTube prowadzony przez Piotra, poświęcony samotnym wędrówkom po bezdrożach. Piotr opisuje, dokumentuje oraz przygotowuje trasy offroadowe i krajoznawcze dzieląc się swoimi doświadczeniami.

OFFROADPROWLERS

OffRoadProwlers to kanal Szymona, który zaczynał swoją YouTubowa przygodę od filmów związanych z budowa swojego wymarzonego samochodu wyprawowego, Land Rovera Defendera. Na ten moment są to odcinkowe filmy związane z jego wyprawami, między innymi do Czarnogóry i Albanii. Filmy obejrzycie po angielsku, ale możecie również włączyć polskie napisy.

FRANC4x4

Kanał Marcina Francuza pełniący funkcję archiwum wypraw organizowanych przez jego biuro ekstremalnych podróży, których wyprawy sięgają odległej Azji i Syberii, ale też prowadzą po ciekawych trasach na terenie Polski.

AHOOYPRZYGODO

Ahooyprzygodo to kanał grupy znajomych, którzy kochają przygodę w każdej postaci. Ich głównymi zajawkami są marsze na orientację, urbex, off-road, militaria, i wyprawy w nieznane. Wszystko z duża dawką humoru.

OFF THE ROAD

Pamiętnik naszych podróży po przeróżnych zakątkach Europy. Obecnie znajdziecie na kanale relacje z Chorwacji, Albanii, Czarnogóry oraz Bośni i Hercegowiny. W przyszłości planujemy publikację filmów w tematyce modyfikacji samochodu oraz poradników podróżniczych.

  • Co wyróżnia Suzuki Grand Vitara 2. generacji na tle innych samochodów? Dlaczego sprzedaliśmy Suzuki? Czego oczekujemy od następnego samochodu? O tym wszystkim dowiecie się z tego wpisu.

  • Podsumowanie naszego bałkańskiego wyjazdu. Podczas dwóch tygodni odwiedziliśmy Chorwację, Bośnię i Hercegowinę, Czarnogórę oraz Albanię.

  • Namiot Dachowy – dlaczego go sprzedaliśmy Namiot dachowy jako forma zakwaterowania stała się podczas pandemii bardzo popularna. Pakujemy potrzebne rzeczy do fury, szukamy dzikiej miejscówki, rozkładamy namiot w kilka minut i rozkoszujemy się wolnością. Brzmi super, prawda? W tym wpisie podziel

https://offtheroad.pl/wp-admin/admin.php?page=mailchimp-for-wp