Najlepsze Kanały Off-Road

W wolnych chwilach często relaksujemy się oglądając Youtube. Ze względu na nasze zamiłowanie do podróży i offroadu postanowiliśmy podzielić się z Wami naszymi ulubionymi kanałami. Prezentujemy zatem najciekawsze polskie kanały YouTube w tematyce off-road.

TERENWIZJA

Terenwizja to najpopularniejszy w Polsce kanał YouTube w tematyce off-roadowej. Chłopaki nagrywają filmy edukacyjne, testy samochodów w terenie oraz relacje z wydarzeń off-roadowych.  Kanał stale rośnie i zdobywa kolejnych sympatyków off-roadu, a jakość filmów nieustannie się polepsza. Terenwizja pokazała nam, że jazda w terenie to hobby bez ograniczeń – nie tylko dla mężczyzn, ale również kobiet, jak i całych rodzin. Szanujemy i dajemy kciuka w górę!

ALLTE44AIN

Allte44ain, w skrócie „wind, water, earth, gasoline”, czyli relacje wideo z eventów terenowych na terenie całej Polski, wywiady z największymi gwiazdami motorsportu oraz prezentacje wyjątkowych samochodów terenowych. Między innymi takich jak Land Cruiser FJ45, Mitsubishi Pajero Evolution czy Pajero Evolution.

4×4 Dream Team Off Road

4×4 dream team to powstała w 2015 roku ekipa off-roadowa z świetnym poczuciem humoru oraz szalonymi pomysłami. Stawiają głównie na rodzinną turystykę off-roadową. Poza tym prowadzą serie „Zrób to Sam”, która pokazuje jak można fachowo polepszyć samochody jeżdżące w terenie.

CRAZY JEEP LOVERS

Crazy Jeep Lovers to kanał Karoliny oraz Roberta, czyli zwariowanego małżeństwa, które jest miłośnikami Jeepów. Wszystkie filmy są nagrane w bardzo wysokiej jakości i niewątpliwie inspirują do jazdy w terenie, a może nawet do kupna Wranglera. 

Jakub Olaf Strumiłło

Kuba jest profesjonalnym fotografem, którego pasją jest motoryzacja. Oprócz tego, że na Instagramie publikuje świetne zdjęcia swojego Land Rovera Discovery 1, odpalił kanał na YouTubie. Kanał jest źródłem fachowej wiedzy oraz ciekawych historii związanych z samochodami, z którymi Kuba ma i miał styczność.

Fotofeil OFFROAD

Fotofeil Offroad to kanał Ewy i Łukasza – małżeństwa fotografów, które od 2 lat skupiło się na dokumentowaniu własnych wypadów oraz imprez off-road na terenie całej Polski. W przeciągu ostatnich miesięcy kanał stał się jednym z najlepiej zapowiadających kanałów w Polsce. 

Śladem Wierzb

Śladem Wierzb to kanał YouTube prowadzony przez Piotra, poświęcony samotnym wędrówkom po bezdrożach. Piotr opisuje, dokumentuje oraz przygotowuje trasy offroadowe i krajoznawcze dzieląc się swoimi doświadczeniami.

Ludziepodrozuja

Kolejny ciekawy kanał dokumentujący wyprawy klasycznym Land Roverem Defenderem. Iza i Krzysiek  podróżują po najbardziej odległych zakątkach globu, a wyprawy po Ameryce Południowej to kopalnia ciekawostek i praktycznej wiedzy o wyprawach  samochodem terenowym.

OffRoadProwlers

OffRoadProwlers to kanal Szymona, który zaczynał swoją YouTubowa przygodę od filmów związanych z budowa swojego wymarzonego samochodu wyprawowego, Land Rovera Defendera. Na ten moment są to odcinkowe filmy związane z jego wyprawami, między innymi do Czarnogóry i Albanii. Filmy obejrzycie po angielsku, ale możecie również włączyć polskie napisy.

Franc4x4 

Kanał Marcina Francuza pełniący funkcję archiwum wypraw organizowanych przez jego biuro ekstremalnych podróży, których wyprawy sięgają odległej Azji i Syberii, ale też prowadzą po ciekawych trasach na terenie Polski.

4x4Flatearth

4x4Flatearth to kanał poświęcony wyprawom 4×4, który stara się pokazać wszystko co najpiękniejsze w turystyce off-roadowej. Na kanale obejrzycie relacje z wypraw po całej Europie oraz obszerne testy sprzętu do terenówek. 

Ahooyprzygodo

Ahooyprzygodo to kanał grupy znajomych, którzy kochają przygodę w każdej postaci. Ich głównymi zajawkami są marsze na orientację, urbex, off-road, militaria, i wyprawy w nieznane. Wszystko z duża dawką humoru.

Znacie inne ciekawe polskie kanały Off-Road?

  Chętnie o nich usłyszymy. Możesz się z nami skontaktować poprzez adres mailowy kontakt@offtheroad.plhttps://offtheroad.pl/wp-admin/admin.php?page=mailchimp-for-wp