ECOFLOW RIVER MAX
- Mobilna stacja zasilania

Są takie urządzenia o których nie wiedziałeś jak bardzo są Ci potrzebne dopóki nie pojawiły się w Twoich rękach – tak mieliśmy właśnie ze stacją zasilania ECOFLOW River Max.

Niezbędnymi urządzaniami naszej pracy są laptop, aparat oraz telefon. Do tej pory korzystaliśmy z opcji ładowania tych urządzeń poprzez gniazdo zapalniczki lub mniejszy powerbank, jednak wiecie jak jest – samochód nie jest non stop odpalony, a powerbank nie starcza na zbyt długo. Z pomocą przyszedł nam sprzęt firmy ECOFLOW, a konkretnie model Ecoflow River Max. Posiada on wydajny akumulator o pojemności 576 Wh. A wiecie co uwielbiamy w nim najbardziej? Ten akumulator w godzinę naładujecie do poziomu 80%! Po za tym przypadł nam bardzo do gusty swoim minimalistycznym wyglądem.

Co cechuje wersję „MAX”?

  • Pojemność: 576 Wh
  • Waga i rozmiar: 7.7 kg (28.8 x 18.5 x 25.3 cm)
  • Maks. moc wejściowa: 500 W
  • Ładowanie od 0-80%: 1 godzina
  • Ładowanie od 0-100%: 2 godziny
  • Czas ładowania panelami (220 W): 3-6 godzin
Stacja Zasilania

W centralnym punkcie urządzenia znajduje się wyświetlacz, na którym możemy zobaczyć stan naładowania akumulatora, sprawdzić moc wejściową oraz wyjściową podłączonych urządzeń oraz zobaczyć dokładną ilość czasu jaka pozostała do wyczerpania baterii.

Jest kilka możliwości ponownego naładowania akumulatora. Można podłączyć go do prądu w domu,  do gniazdka w aucie lub użyć paneli fotowoltaicznych. Producent deklaruje, że stacja ECOFLOW współpracuje z każdym dostępnym panelem na rynku.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze sprzętu. Z takim urządzeniem nasz samochód staje się wypasionym, mobilnym biurem. #caroffice

Ten wpis powstał we współpracy z oficjalnym dystrybutorem sprzętu marki ECOFLOW, firmą INNPRO.

Chcesz z nami współpracować?  Możesz się z skontaktować poprzez adres mailowy kontakt@offtheroad.pl

Najnowsze wpisy

  • Podsumowanie naszego bałkańskiego wyjazdu. Podczas dwóch tygodni odwiedziliśmy Chorwację, Bośnię i Hercegowinę, Czarnogórę oraz Albanię.

  • Wywiad z Bartkiem. Miłośnikiem Volkswagena T3, który przerobił swojego podróżniczego busa na mobilną kawiarnię na kółkach - Bus Café.

  • Są takie urządzenia o których nie wiedziałeś jak bardzo są Ci potrzebne dopóki nie pojawiły się w Twoich rękach - tak mieliśmy właśnie ze stacją zasilania ECOFLOW River Max.

https://offtheroad.pl/wp-admin/admin.php?page=mailchimp-for-wp