RFC POLAND
- PIERWSZY RAZ W POLSCE

RFC lub Rainforest Challenge – założone i utworzone w 1997 roku w Malezji, jest obecnie najbardziej reprezentowaną na świecie imprezą terenową 4×4, do której co roku dołączają uczestnicy i media z ponad 30 krajów. RFC to trzecia na świecie pod kątem wielkości impreza motoryzacyjna, zaraz po Baja 1000 i rajdzie Dakar. Pod nazwą RFC Poland wystarowała i polska edycja tego rajdu.

RFC to również zdobywca wielu nagród, w tym:  najbardziej spektakularne wydarzenie w turystyce sportowej w Malezji, rekord księgi rekordów Malezji za udział zawodników z największe ilości  krajów w zawodach motorsport. Poszukiwacze przygód 4×4, w niezwykłym 10-dniowym wydarzeniu spotykają się co roku w sezonie monsunowym, by sprawdzić swoje umiejętności.

Trening RFC Poland był ostatnim testem organizacyjnym przed imprezą. Główna edycja imprezy odbędzie w okolicach Elbląga, w dniach 21. – 25. kwietnia 2021. Swoje uczestnictwo zapowiedziało już prawie 300 ekip, startujących w 4 klasach. Między innymi soft, medium medium+ oraz hard. Trasy zostały wytyczone z uwzględnieniem najwyższych standardów bezpieczeństwa i uwzględniają tereny o charakterze bagiennym, wodnym oraz trawersowym gwarantując różnorodność zmagań pełną prawdziwych wyzwań dla każdego zespołu.

Z pewnością jest to wydarzenie warte zobaczenie dla każdej osoby zainteresowanej motoryzacją i nie tylko. Krótko przed imprezą zostaną udostępnione lokalizacje miejsc widokowych dla fanów. Ponadto organizatorzy zapewni dodatkowe atrakcje, również dla tych najmniejszych.

Więcej informacji możecie uzyskać ze strony internetowej oraz mediów społecznościowych organizatora:

W razie pytań możesz skontaktować się z nami poprzez adres mailowy kontakt@offtheroad.pl

https://offtheroad.pl/wp-admin/admin.php?page=mailchimp-for-wp