Nasza relacja fotograficzna z treningu poprzedzającego pierwszą polską edycją Rainforest Challenge. Trening RFC Poland odbył się 12. grudnia 2020.

Rainforest Challenge lub RFC – założone i utworzone w 1997 roku w Malezji, jest obecnie najbardziej reprezentowaną na świecie imprezą terenową 4×4, do której co roku dołączają uczestnicy i media z ponad 30 krajów. 

Trening RFC Poland był ostatnim testem organizacyjnym przed imprezą. Główna edycja imprezy odbędzie w okolicach Elbląga, w dniach 21. – 25. kwietnia 2021. Swoje uczestnictwo zapowiedziało już prawie 300 ekip, startujących w 4 klasach. Między innymi soft, medium medium+ oraz hard. Trasy zostały wytyczone z uwzględnieniem najwyższych standardów bezpieczeństwa i uwzględniają tereny o charakterze bagiennym, wodnym oraz trawersowym gwarantując różnorodność zmagań pełną prawdziwych wyzwań dla każdego zespołu.

Z pewnością jest to wydarzenie warte zobaczenie dla każdej osoby zainteresowanej motoryzacją i nie tylko. Krótko przed imprezą zostaną udostępnione lokalizacje miejsc widokowych dla fanów. Ponadto organizatorzy zapewni dodatkowe atrakcje, również dla tych najmniejszych.

Więcej informacji możecie uzyskać ze strony internetowej oraz mediów społecznościowych organizatora:

W razie pytań możesz skontaktować się z nami poprzez adres mailowy kontakt@offtheroad.pl

https://offtheroad.pl/wp-admin/admin.php?page=mailchimp-for-wp